Led kosmetické zrcátko brolo

· Kosmetické stojací zrcátko s LED osvětlením · 3 x zvětšení pro kosmetické procedury · Snadno nastavitelné do všech směrů... více informací »
Led kosmetické zrcátko brolo
Značka: WENKO
679 Kč
Ověřit dostupnost
· Kosmetické stojací zrcátko s LED osvětlením · 3 x zvětšení pro kosmetické procedury · Snadno nastavitelné do všech směrů...

· Kosmetické stojací zrcátko s LED osvětlením · 3 x zvětšení pro kosmetické procedury · Snadno nastavitelné do všech směrů podle individuálních potřeb · Baterie (4x 1,5 V AAA) nejsou součástí balení Kosmetické zrcátko Brolo s LED osvětlením v nadčasovému designu a 3 x zvětšením je perfektní pro kosmetické procedury. Je skvělým pomocníkem při líčení a holení. Kromě toho se dá snadno nastavit do všech směrů a poloh dle vašich individuálních potřeb. S deseti integrovanými LED má extra vysokou svítivost. Baterie (4x 1,5 V AAA) nejsou součástí balení. Led kosmetické zrcátko brolo značky WENKO.

Tento velmi oblíbený výrobek Led kosmetické zrcátko brolo od známé společnosti WENKO jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Nabídky od 679 Kč.