Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY s dětským motivem je vhodný do suchých místností, kde není dostatečná vlhkost. Ideální... více informací »
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY
Značka: Bayby
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY s dětským motivem je vhodný do suchých místností, kde není dostatečná vlhkost. Ideální...

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY s dětským motivem je vhodný do suchých místností, kde není dostatečná vlhkost. Ideální poměr vlhkosti v místnosti by se měla pohybovat v rozmezí 40 až 65 %. Suchý vzduch dráždí sliznici dýchacích cest, která hůře zachycuje bakterie, viry a částice způsobující kašel nebo astma. Zvlhčovač je v tomto ohledu velice ceněný pomocník.Provoz na principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru 2,4MhzObjem nádržky na vodu 3,7 lDoba provozu až 12 hVhodný pro místnosti do 25m²Vytváří studenou páru, která neovlivňuje teplotu v místnostiDokonale tichý provoz do 35 dBNastavitelná regulace zvlhčovacího výkonuZvlhčovací výkon 300 ml/hAutomatické vypnutí při vyčerpání obsahu vody v zásobníkuLED indikace stavu vodyBez nutnosti filtru Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY značky Bayby.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY – vhodný pro místnosti do 25m2, doba provozu až 12 h – . plast, kov.

Tento nejprodávanější kousek Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY od výrobce s dobrým jménem Bayby pohodlně získáte tady za zcela nejnižší cenu. Aktuálně v akci za 1 199 Kč.